Serwis bram Poznań

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowym serwisie bram w Poznaniu i okolicy: Oborniki, Suchy Las, Luboń, Swarzędz, Mosina, Tarnowo, Skórzewo. Jesteśmy licencjonowanym instalatorem NICE, świadcząc usługi serwisowe bram, w których zastosowane są podzespoły również innych producentów. Zakresem naszych usług jest:

  • serwis bram wjazdowych,
  • serwis bram garażowych,
  • serwis bram przesuwnych,
  • serwis bram skrzydłowych,

SPRAWDZONY I SZYBKI SERWIS BRAM W POZNANIU

Posiadamy duże doświadczenie oraz wiedzę w zakresie serwisu bram. Z naszych usług skorzystało wielu klientów z Poznania i okolic. Na nasze wykonane przez nas prace serwisowe udzielamy gwarancji. Dokonujemy także poprawek, wynikających z błędnego sposobu montażu lub niewłaściwego doboru automatyki przez pierwotnych wykonawców.

Jeśli awarii uległa Twoja brama lub któryś z jej podzespołów, skontaktuj się z nami. Umówimy się na przyjazd i wykonamy fachowy serwis. Przeprowadzamy naprawy związane m. in. z: mechanicznym uszkodzeniem wskutek uderzenia bramy o przeszkodę, awarią oprogramowania, uszkodzeniem i zużyciem podzespołów. W ramach naszej działalności wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne różnego rodzaju bram. Możesz na nas liczyć.

Kontakt