Automatyka do bram Swarzędz

Naszą specjalizacją jest automatyka do bram, którą sprzedajemy, montujemy i serwisujemy dla klientów w Swarzędzu, koło Poznania. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmowych, wspólnoty mieszkaniowe oraz instytucje. Posiadamy bogate doświadczenie, poparte autoryzacją firmy NICE, dzięki której możliwe jest udzielenie 3-letniej gwarancji na wykonane prac i podzespoły. Automatyka do bram firmy NICE cieszy się dużą popularnością w naszym kraju, jak i w całej Europie. Niewielkie rozmiary, niezawodność i komfort obsługi to najważniejsze zalety systemów NICE. Jesteśmy licencjonowanym instalatorem tej marki, dzięki czemu możemy zapewnić najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

MONTAŻ AUTOMATYKI DO BRAM W SWARZĘDZU

W naszej ofercie znajdują się nowoczesne i bezpieczne systemy automatyki do bram:

  • automatyka do bram przesuwnych,
  • automatyka do bram skrzydłowych,
  • automatyka do bram garażowych.

Oferowane przez nas napędy dostosowane są do różnych rozmiarów i ciężaru bramy, częstotliwości użytkowania oraz Twoich potrzeb funkcjonalnych. Doradzamy i dobieramy rozwiązania indywidualnie dla każdego klienta, aby mieć pewność, że automatyka bramy będzie służyć bezawaryjną pracą przez wiele lat. Gwarantujemy jednocześnie wysoki komfort użytkowania bram otwieranych automatycznie, dzięki dodatkowym elementom, jak np. dodatkowe zasilanie awaryjne w przypadku braku prądu, czujniki zapobiegające kolizji i zgnieceniom, moduł komunikacji wifi, czy sygnalizator świetlny.

Jeśli zastanawiasz się nad montażem automatyki do bramy w Swarzędzu, napisz lub zadzwoń do nas. Oferujemy atrakcyjne warunki cenowe oraz szybką i rzetelną realizację.

Kontakt