Automatyka do bram Poznań

Właściwie dobrane elementy automatyki dla danego rodzaju i specyfiki bramy to gwarancja jej prawidłowego i bezproblemowego działania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i bogatej wiedzy z zakresy automatyki do bram dostarczamy naszym klientom sprawdzone i indywidualnie dopasowane rozwiązania. Zajmujemy się kompleksową dystrybucją, instalacją oraz usługami serwisowymi w następującym zakresie:

  • automatyka do bram skrzydłowych,
  • automatyka do bram przesuwnych,
  • automatyka do bram garażowych,

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO AUTOMATYKI DO BRAM POZNAŃ

Nasze usługi związane z automatyką do bram świadczymy w Poznaniu i okolicy: Suchy Las, Luboń, Swarzędz, Mosina, Tarnowo, Skórzewo i nie tylko. Jesteśmy licencjonowanym instalatorem NICE – wiodącego producenta podzespołów automatyki do bram. Udzielamy 3 letniej gwarancji na wykonane przez nas prace.

Automatyka do bram w naszym wykonaniu to nowoczesność, komfort i bezpieczeństwo. Dzięki wielu dodatkowym funkcjonalnościom możliwe jest zwiększenie bezpieczeństwa wszystkich użytkowników, np. poprzez czujniki przeszkód, które nie pozwolą na kolizję bramy z osobą lub przedmiotem znajdującym się na drodze poruszania się skrzydła bramy. Dzięki bezprzewodowej łączności istnieje możliwość zdalnego sterowania bramą z poziomu kluczyka lub telefonu, za pomocą aplikacji mobilnej.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą lub po prostu masz pytania, związane z automatyka do bram na terenie Poznania, skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci fachowej pomocy oraz przygotujemy indywidualnie dopasowaną ofertę.

Kontakt