Automatyka do bram Mosina

Szukasz sprawdzonej i rzetelnej firmy zajmującej się instalacją i serwisem automatyki do bram na terenie Mosiny? Jesteś w dobrym miejscu. Nasza firma jest licencjonowanym instalatorem automatyki do bram firmy NICE. Dbamy o właściwy dobór i montaż sprzętu wg wytycznych producenta. Dzięki temu praca bramy jest lekka, cicha i bezproblemowa. Udzielamy 3-letniej gwarancji na zamontowane systemy automatyki. Decydując się na nasze usługi, masz pewność wysokiej jakości wykonanych prac i wygodnej obsługi swojej bramy.

LICENCJONOWANY INSTALATOR AUTOMATYKI NICE DO BRAM W MOSINIE

Wykonujemy montaż i serwis automatyki do bram przesuwnych, skrzydłowych oraz garażowych w Mosinie i okolicy. W naszej ofercie znajdziesz każdy rodzaj automatyki do bram, jaki jest dostępny na naszym rynku. Instalujemy systemy automatyki zarówno dla bram nowych, jaki i tych starszych. Przy doborze rozwiązań bierzemy pod uwagę wiele czynników, takich jak: masa i rozmiary bramy, rodzaj bramy, warunki pracy, częstotliwość użytkowania, oczekiwania klienta. Moc napędu dobieramy w taki sposób, aby zapewnić lekką pracę, która nie obciąża nadmiernie napędu i nie powoduje jego przyspieszonego zużycia.

Automatyka do bram zapewnia bezpieczeństwo użytkowania m.in. poprzez zastosowanie zabezpieczeń przeciążeniowych oraz czujników przeszkód. Dzięki temu brama wykryje czy na jej drodze nie znajduje się obiekt, taki jak np. samochód lub człowiek. Zapewnia to więc bezpieczeństwo zarówno wszystkich użytkowników bramy, jak i samym mechanizmom automatyki.

Oprócz fachowego montażu zapewniamy również szybki i niezawodny serwis automatyki do bram. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną ofertę na instalację automatyki do bram lub aby zgłosić awarię.

Kontakt